Aktualny

kierunek podróży

Islandia

To może wydawać się bardzo dziwne dla niektórych i moga zachodzić głęboko myślami czemu właśnie Islandia? Przecież to taka mała wyspa gdzie bywa przerażająco zimno i nie ma tam nic przyjemnego. 

Potrzeba przygody

W zupełności rozumiemy czemu niektórzy mogą tak uważać. Przecież  najlepiej jest podróżować po kurortach gdzie nie trzeba nic robić. I właśnie wkracza nasze pragnienie przygody. To ma być podróż a nie zwykłe przemieszczanie się.

Plecak, namiot i własne ręce.

Do przeżycia przygody na prawdę nie potrzeba zbyt wiele. Wystarczą przede wszystkim chęci. Nie masz doświadczenia w planowaniu? To nie szkodzi. Kilka razy czegoś nie zabierzesz a później zmienisz nastawienie, że w sumie czy faktycznie potrzebujesz np mega wypasionego scyzoryka jak no i tak używasz jedynie finki lub młotka do wbijania śledzi jak zawsze znajdzie sie jakiś kamień. 

Tu jest wszystko

Na Islandii odnaleźliśmy wszystko czego pragniemy. Zaczynając od przepięknych widoków, bliskości z naturą, kończąc na wspaniałych ludziach. 

Nasza następna wyprawa będzie dużo bliżej, tuż za wschodnią granicę na sąsiednią Ukrainę. Zaangażowaliśmy się tam w pomoc humanitarną dla Ukrainy i będziemy to opisywać na tamtym portalu, czyli E-Ukraina.pl

Przygoda

czeka

Sprawdź sam